ruzgarin-hatiralari

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak anne-oğul oldu

Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak, yeni projeleri ile izleyicileri şaşırtacak! Aynı filmle sinema severlerin karşısına çıkacak olan Büyüküstün ve Saylak çifti, izleyici karşısına ana-oğul rolüyle çıkacak.

Tuba Büyüküstün ile rol aldıkları dizi setinde tanışarak ilişkilerini nikah masasına taşıyan oyuncu Onur Saylak, aynı projede buluşuyor. İkili, “Rüzgarın Hatıraları” adlı film için kamera karşısına geçecek. Ancak Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın rolleri hayranlarını şaşırtacak. Ödüllü yönetmen Özcan Alper’in üçüncü uzun metraj çalışması olan filmde Tuba Büyüküstün, filmde gerçek hayattaki eşi Onur Saylak’ın annesi olarak seyircilerin karşısına çıkacak. Gerçekte çift arasında 5 yaş fark bulunuyor.

Muhalif şair ve yazar Aram’ın İkinci Dünya Savaşı’nın bitmesine yakın Türkiye’den kaçmak zorunda kalmasıyla gelişen olayları konu alan, başrollerini; Onur Saylak ile Sofya Khandamirov’un paylaştığı, Tuba Büyüküstün’ün ise gerçek hayattaki eşi Onur Saylak’ın annesi rolüyle kadroda yer aldığı Rüzgarın Hatıraları, 11 Aralık’ta beyazperde de olacak.

One thought on “Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak anne-oğul oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir